Bursa Travestileri Bursa Travestileri Seks İşçiliğini Anlatıyor. | Bursa Travestileri, Bursa Travesti

Bursa Travestileri Seks İşçiliğini Anlatıyor.

Bursa travestileri belkide hayatlarının en zor mesleği yani sex işçiliğinin anlatıyor. Zorlukları ile iyisi kötüsü ile bütün gerçekleri sizler ile paylaşıyorlar.

Seks işçiliği uzaktan bakıldığı zaman çok ve rahat bir kazanç olarak görülmektedir. Hem kadınlara hem erkeklere aslın da bu soru sorulabilir bir sorudur. Seks sizin için nedir? Seks bir istektir her iki karşı cinsin birbirlerini arzu etmeleridir final de mutlu bir sondur. Bir de bunu Bursa Travestileri anlatsın bakalım sizin ki ile onların ki birbirlerine uyuyor mu?

Telefon ile arayan x bir kişi yaşı şurada önemlidir +21  üzeri olmasıdır. Bu da kanunlara aykırı olduğunu bildiğimiz için olmaktadır. Belki de yolda görürseniz babanız bazen de dedeniz yaşın da bir insan ile karşılaşmaktayız zaman zaman, bu insan ile hangi kadın seks yapabilir. Bazen çok keskin bir ter kokusu bazen dişlerine hiç fırça vurmamış biri hangi kadının midesi alır bu insan ile bırakın seks yapmayı yan yana durmayı, ”dışarıdan davulun sesi hoş gelir” atasözü ciddi anlam da bizler için söylenmiştir. Siz nereden bileceksiniz ki benim içim de ne fırtınalar kopuyor. Böyle durum da olmamızı da siz toplum yine sağlıyorsunuz. Seks işçiliği yapan kadınlar için aynı şey asla geçerli değildir bir kadın istese gider istediği işte çalışır ama biz Travesti kadınlar için asla bu geçerli değildir. Siz ne derseniz deyin bunu ben bir trans kadın olarak anlatıyorum işin için de olan biri olarak asla istediğimiz işi yapamıyoruz . Doğal olarak sokaklara itiliyoruz. Bursa ne kadar bir nüfusa sahip ki kaç trans kadın var biliyor musunuz? Hepsi mi iş bulmadı evet hepsi sokağa terk edildi ve herkes uzaktan yalnızca alay etti ve izledi anlayın ki uzaktan göründüğü gibi pahalı hayatlar yaşamıyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir