Bursa Travestileri Bursa Travestileri Özellikleri | Bursa Travestileri, Bursa Travesti

Bursa Travestileri Özellikleri

Bursa travestileri ve özellikleri belkide travesti ortamının baş mimarlarından olan şehir Bursa ve bir o kadar güzelde travesti kadınları.

Bir kadın da erkekler en çok neye dikkat eder sizce? Biz araştırdık şöyle bir sonuca vardık. Tepeden tırnağa bir inceleme yapıldığı zaman saç bir kadının inanılmaz kusurlarını kapatan bir faktör olmaktadır. Bakımlı bir saç hele ki rüzgara ile dans eden ipeksi bir saç ise yüzüne yüzüne yeleleri vuruyor ise of diyoruz bir erkeği alır götürür uzak bir sahil kasabasına, bu saçın farklı renkleri farklı hisler hissetmeye sebebiyet verir. Bursa Travestileri yoğunluk ile siyah ve sarı tonların da kullandıkları için direk dikkatler onlarda olmaktadır. Siyahın asaleti sarının ise seksiliği her ikisi de aynı kapıdan çıkar yoğun duyguları çağırır buda dikkatleri üstlerine almakta birebir olmaktadır.

Başka bir özellik ise her zaman bizler de deriz bir kadın da en iyi kendini gösteren vitrin olarak nitelediğimiz güzel bir gülücük bunun da nedeni güzel ve sağlıklı inci gibi dişler. Erkekler özellik ile bu iki etkene dikkat ederler gerisi makyaj ile yada değişik giysi hileleri ile açıkçası kadınlarımız üstesinden gelmektedirler. Tabi ki bir de iri ve geniş kalçalı kadınlar Bursa da oldukça olmalıdırlar. Normal şartlar da pek kilolu kadınları Türk erkekleri sevmez ama kalça biraz geniş oldu mu o belin de kıvrımını ortaya çıkardığı için daha bir seksilik ve narinlik katmaktadır. Aranan özelliğin bir tanesi de şu olmaktadır.

İri göğüsler bunun yanın da tabi ki dik olanlar da aranan özellikler arasın da yerini almaktadır. Uzadıya uzanan kavak yeli gibi bir boy elbette hoşlarına gider. Türk erkeği kadının seksi den anlıyor diyebiliriz bu konu da erkeklerimiz oldukça başarılıdırlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir